Zastavárna - Bazar  Expres Hotovost


Jsme firma s 14ti letou zkušeností v oboru a zároveň s inovativním myšlením využivající nových technologií a nejmodernější postupů. Efektivně pomáháme našim zákazníkům naplňovat jejich přání v novém pojetí zastavárenské činnosti.

V roce 2010 jsme jako první v Čechách spustili komplexní e-shop s bazarovým zbožím. Podařilo se nám online obchod se zánovním, kvalitním zbožím posunout na stejnou úroveň jako v klasickém e-shopu s novými produkty.

Rok 2018 byl pro nás velice úspěšný, podařilo se nám otevřít v Plzni zbrusu nový obchod Expres Hotovost, kde jsme zúročili naše bohaté zkušenosti s poskytováním půjček proti zástavě a prodejem kvalitního bazarového zboží.

Náš nejnovější počin se píše k roku 2023, kdy jsme náš web Expres Hotovost smysluplně a intuitivně upravili tak, aby pro vás byl co nejvíce uživatelsky příjemný. 


Na čem si zakládáme

Palec hore

Kvalita na vysoké úrovni

Nabízíme vysokou kvalitu služeb
za nízké ceny

Recenze

Spokojení zákazníci

Spokojenost zákazníka
je naší prioritou

Recenze

Garance spokojenosti

Již 14 let poskytujeme bezpečné
řešení ve finanční tísni

Proč si vybrat
právě nás?

Náš podnikatelský etický kodex v zastavárenské činnosti se řídí mezinárodně nastavenými pravidly uznávaný nejlepšími zastavárnami v Evropě. 


Mýty a fakta o naší práci

Zastavárny existují po staletí a slouží lidem jako rychlý a pohodlný způsob, jak získat peníze, když je nejvíce potřebují.

Navzdory jejich dlouhé historii a užitečnosti však kolem zastaváren existuje několik mylných představ a mýtů, které lidem často brání ve využívání služeb, které nabízejí. Pojďme se blíže podívat na některé z těchto běžných mýtů a uvést to na pravou míru.


Zastavárny obchodují s odcizeným zbožím

Toto je jeden z nejtrvalejších mýtů o zastavárnách, ale není přesný. Zastavárny jsou regulovány zákony a úzce spolupracují s orgány činnými v trestním řízení, aby zabránily prodeji kradených věcí.

Ve všech případech musí zákazníci zastavující zboží poskytnout platnou identifikaci a podepsat prohlášení potvrzující, že jsou právoplatným vlastníkem předmětu.

Předměty v zástavě jsou často drženy po určitou dobu, během níž je lze zkontrolovat s policejními záznamy o nahlášeném odcizeném zboží.


Zastavárny jsou poslední možností

I když je pravda, že někteří lidé používají zastavárny jako způsob, jak získat hotovost, když jsou ve finanční tísni, zastavárny nejsou jen poslední možností.

Mnoho lidí používá zastavárny k rychlému vydělávání peněz z věcí, které již nepotřebují nebo nechtějí. Jiní je používají jako zdroj k těžko dostupnému zboží za zlomek ceny.


Zastavárny jsou neférové ​​a využívají zákazníky

Jako každá firma existují zastavárny, aby vytvářely zisk. To však neznamená, že zneužívají své zákazníky.

Zastavárenský obchod je vysoce regulovaný a majitelé zastaváren musí dodržovat zákony týkající se úvěrových praktik. Většina zastaváren se navíc spoléhá na opakované obchody a snaží se poskytovat poctivé a ferové služby, aby si udržely svoje zákazníky.


Předměty v zástavě se často ztrácejí

Faktem je, že většinu věcí v zástavě jejich majitelé získali zpět. Provozovatelé zastavárny dávají zákazníkům jasně najevo podmínky splácení, včetně doby splácení a úrokových sazeb.

Když je půjčka zaplacena v dohodnuté lhůtě, mohou zákazníci své položky získat zpět. Teprve když zákazníci nesplatí půjčku ve sjednané lhůtě, stanou se věci majetkem zastavárny, a i tak mnoho zastaváren jako u nás nabízí dodatečné lhůty nebo prodloužení.


 Zastavárny jsou špinavé a nebezpečné

Tady to je další běžná mylná představa založená na zastaralých stereotypech. Dnešní zastavárny mají k těmto klišé daleko.

Mnohé z nich jsou dobře osvětlené, čisté a profesionálně vedené podniky, které upřednostňují služby zákazníkům a bezpečnost. Zastavárny navíc podléhají místním hygienickým a bezpečnostním předpisům, které zajišťují, že udržují bezpečné prostředí pro zákazníky.