Obchodní podmínky zástavyZástava se sjednává na dobu 28 dní s možností kdykoliv jí v průběhu platnosti ukončit a vyplatit.

Účtujeme po týdnech. Každý nezapočatý týden se odečítá.Výše úroků činí:

do 10 000,- půjčené částky

5%

nad 10 000,- půjčené částky

3,5%

nad 100 000,- půjčené částky

1,9%Prvních 14 dní prodloužení je možné úrok zaplatit až na konci. První splátku zaplatíte až po 6 týdnech.Kolik vám půjčíme?

Vaši zástavu oceníme podle aktuální tržní ceny, stáří, míry opotřebení, existence záručního listu a doložení původu.

Finanční prostředky, které vám nabídneme za protihodnotu vašeho zboží se budou pohybovat v rozmezí od 50 do 70% aktuální tržní ceny. Záleží na stavu a stáří nabízeného předmětu.

Ohledně stanovení orientační ceny vašeho zboží nabízeného do zástavy nás prosím kontaktujte na tel: +420 607 555 888, napište email nebo přijďte k nám.

Co musíte splnit?

Půjčujeme pouze osobám starším 18 let s platným průkazem totožnosti.

Vaše zboží, které nám poskytnete nesmí pocházet z trestné činnosti a musí být ve vašem vlastnictví.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv v průběhu přijímání zboží do zástavy, než s vámi uzavřeme smlouvu, od obchodu odstoupit.


Nejnižší částku kterou půjčujeme je 500 Kč. Zboží musí mít minimálně třikrát takovou hodnotu.

Výše poplatku

úrok

Výše úroků činí
5%, 3,5% 1,9 %


záleží kolik si od nás půjčíte.


Garantujeme jedny z nejnižších úroků v Česku.


Minimální poplatek za uzavření smlouvy je 70 Kč, jestliže půjčená částka a doba trvání je tak nízká že nedosahuje úroku ani 70 Kč
Bezpečnost

Bezpečnost

Věci které u nás zanecháte do zástavy pečlivě uschováme v místnosti pro ně určené, kde jsou zabezpečeny proti poškození a odcizení.

Drahé kovy a menší cennosti jsou uschovány v sejfu vysoké třídy bezpečnosti.

Automobily a jiné nadměrné věci uschováváme na zabezpečeném soukromém pozemku.

Movité věci a cennosti, které nám svěříte do zástavy maximálně opatrujeme. Nemůže se stát, že po dobu, po kterou je u nás uschováno vaše zboží aby bylo používáno nebo prodáno.

Ochranná lhůta

Každé zboží, které u nás propadne z nevyzvednuté zástavy, uschováme ještě další 2 dny, které v případě opožděného vyzvednutí zástavy neúčtujeme. Pokud se majitel do té doby ozve a uhradí úrok za půjčku a úschovu, nebo zástavu vyplatí, zástavu prodloužíme nebo převádíme zpátky do jeho vlastnictví. Uzavřenou zástavu na 28 dní můžete prodloužit o dalších 14 dní bez nutnosti zaplacení úroku za půjčku. Úrok zaplatíte až na konci při výzvednutí zástavy.


Dlouhodobější půjčky

V případě nutnosti dlouhodobější půjčky je možné sjednat zástavu na delší dobu než nabízíme standardně. Záleží však na druhu zastavovaného zboží a na výši finanční částky, kterou chcete poskytnout.

Ukončení zástavy

V případě, že do konce splatnosti zástavy, max dva dni po jejím ukončení uhradíte veškeré poplatky, tedy vypůjčenou částku a navýšení o úrok za půjčku, bude vaše zboží zpět převedeno do vašeho vlastnicví a předmět vám bude vrácen.

Jestliže zástavu vyzvednete dříve o celý týden nebo více týdnů bude vám tento týden (týdny) ze zástavy odečten a úrok za půjčení hotovosti ponížen.

Doba a prodloužení zástavy

Zástava movité věci se sjednává na dobu 28 dní s možností výběru po týdnech (7, 14, 21, 28 dní). Každý nezapočatý týden se odečítá. Přijdete li zástavu vyzvednout po týdnu, zaplatíte pouze 7 dní (týden) z 28 dní (měsíce). Prvních 14 dní prodloužení je možné úrok zaplatit až na konci. Tedy uzavřená zástava na 28 dní, plus maximálně 14 dní prodloužení. Pokud uhradíte úrok můžete zástavu znovu prodloužit až o 28 dní.

Doba zástavy je časově neomezená za předpokladu, že nejpozději v den splatnosti max dva dni po tomto termínu uhradíte uvedený úrok za půjčku a úschovu a pak můžete zástavu prodlužovat neustále o libovolné množství týdnů, maximalně po měsíci neomezeně.

Při prodlužování zástavy po telefonu volejte pouze na linku

+420 607 555 888. Při telefonickém prodloužení od nás vždy dostanete kód prodloužení. V případě vzniku jakýchkoliv nesrovnalostí uveďte tento kód.


Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Zásady ochrany osobních údajů


Navštivte
Golden Expres
ExtraŠperky.cz - nové i bazarové šperky za extra ceny