Zastavárna - Bazar Expres Hotovost

Nevěřte špatným věcem, které jste slyšeli o zastavárnách. Zastavárny nejsou stinná a šedá místa, která jsou v masmédiích takto vybarvována. I v dnešní době jsou pořád nespravedlivě hanobeny. Jedna z věcí, kterou jsme si stanovili za náš cíl je toto zaškatulkování změnit a nastavit nový pohled na naši práci.

Náš obchod Expres Hotovost se zabývá zastavárenskou činností na profesionální úrovni již přes 10 let.

V roce 2010 jsme jako první v Čechách spustili komplexní e-shop s bazarovým zbožím. Podařilo se nám virtuální obchod se zánovním zbožím posunout na stejnou úroveň jako v klasickém e-shopu s novým sortimentem.

Rok 2018 byl pro nás velice úspěšný protože se nám podařilo otevřít v Plzni nový obchod Expres Hotovost, kde jsme zúročili naše letité zkušenosti s poskytováním půjček oproti zástavě a prodejem bazarového zboží.

Náš nejnovější počin se píše k roku 2020 kdy jsme náš web Expres Hotovost kompletně zmodernizovali a klientelisticky upravili tak aby pro vás byl co nejvíce uživatelsky příjemný. 

Proč spolupracovat s námi, v čem vám můžeme pomoci a v čem jsme doopravdy dobří?

Potřebujete půjčku nebo koupit či prodat kvalitní zboží, tak jste na správném místě.

Rychlou a výhodnou půjčku prostřednictvím zástavy již od 2 % úroku sjednáte na naší provozovně Expres Hotovost.

Chcete prodat vaše cennosti za slušné peníze? Není problém. Když budeme mít o vaše věci zájem dokážeme vám za ně dobře zaplatit.

Levné a kvalitní zánovní zboží najdete v našem e-shopu a nebo na naší prodejně Expres Hotovost v Plzni.

Šperky a hodinky ze zlata, stříbra a s diamanty, drahokamy, luxusní ale i na běžné nošení najdete v našem e-shopu www.extrasperky.cz a nebo také přímo navštivte náš kamenný obchod Expres Hotovost v Plzni na Mikulášské tř. 4, rádi vás obsloužíme.
Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vaši návštěvu.