Zastavárna - Bazar Expres Hotovost

Nevěřte špatným věcem, které jste slyšeli o zastavárnách. Zastavárny nejsou stinná a šedá místa, která jsou v masmediích takto vybarvována. I v dnešní době jsou pořád nespravedlivě hanobeny. Jedna z věcí, kterou jsme si stanovili za náš cíl je toto zaškatulkování změnit a nastavit nový pohled na naši práci.

Naše společnost Fronesis Finance s.r.o. dříve Fronesis s.r.o. se zabývá zastavárenskou činností na profesionální urovni již přes 10 let.

V roce 2010 jsme jako první v Čechách spustili komplexní e-shop s bazarovým zbožím. Podařilo se nám virtuální obchod se zánovním zbožím posunout na stejnou úroveň jako v klasickém e-shopu s novým sortimentem.

Náš nejnovější úspěch se píše k roku 2018, kdy se nám podařilo otevřít v Plzni nový obchod Expres Hotovost, kde jsme zúročili naše letité zkušenosti s poskytováním půjček oproti zástavě a prodejem bazarového zboží.

Proč spolupracovat s námi, v čem vám můžeme pomoci a v čem jsme doopravdy dobří?

Potřebujete půjčku nebo koupit či prodat kvalitní zboží, tak jste na správném místě.

Rychlou a výhodnou půjčku prostřednictvím zástavy již od 1,9 % úroku sjednáte na naší provozovně Expres Hotovost.

Chcete prodat vaše cennosti za slušné peníze? Není problém. Když budeme mít o vaše věci zájem dokážeme vám za ně dobře zaplatit.

Levné a kvalitní zánovní zboží najdete v našem eshopu a nebo na naší prodejně Expres Hotovost v Plzni.

Šperky a hodinky ze zlata, stříbra a s diamanty, drahokamy, luxusní ale i na běžné nošení najdete v našem eshopu www.extrasperky.cz a nebo také přímo navštivte náš kamenný obchod Expres Hotovost v Plzni na Mikulášské tř.4, rádi vás obsloužíme.
Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vaši návštěvu.Navštivte
Golden Expres
ExtraŠperky.cz - nové i bazarové šperky za extra ceny