Vše o nákupu

6. listopad 2014

Můžete u nás nakoupit zboží dvěma způsoby:

  • přes náš E-shop
  • přímo na prodejně

V případě, že jste z větší dálky, využijete spíše E-shop. V opačném případě navštivte prosím naši prodejnu. I když náš E-shop doplňujeme několikrát týdně o nové produkty, tak i přesto nejaktuálnější sortiment najdete v naší kamenné prodejně.

Ale také než k nám vyrazíte je lepší předem zavolat a informovat se jestli zboží které jste si vybrali v eshopu je na obchodě, nebo uložené mimo provozovnu a mi ho musíme pro vás připravit.

Nabízíme na prodej nové, použité spotřební zboží velké rozmanitosti které prodáváme přibližně za 70 % (nové zboží) a 50 až 20% (použité zboží) ceny z původní hodnoty.

U některého zboží je platná původní záruka a od nás máte také záruku, kterou stanoví náš český zákon.

Zaručujeme se, že v případě, kdy jste si od nás koupili zboží a prokázalo se, že pochází z trestné činnosti, nebo vám bylo zabaveno policií ČR, vrátíme vám celou finanční částku, kterou jste za zboží zaplatili.

Věci které vykupujeme, nebo nám zůstanou z nevyzvednutých zástav důkladně odzkoušíme, než je nabídneme k prodeji.

Na veškeré naše zboží poskytujeme 7 denní lhůtu na vyzkoušení. Pokud se objeví skrytá závada která nebyla známa při prodeji, máte právo zboží vrátit bez reklamační lhůty a své peníze dostanete okamžitě zpět.

Záruka od původního prodejce

Některé zboží, které u nás nabízíme má platnou záruku od původního prodejce, kterou garantuje výrobce. Tato záruka je stále platná, pouze je snížená o různou dobu, záleží na tom, kdy bylo zboží zakoupené.

Datum vypršení záruky je datum koupě výrobku + 24 měsíců, pokud není prodloužená nad zákonný limit. K tomuto zboží dostanete buď platný záruční list, nebo fakturu od původního prodejce, kde jsou uvedeny údaje, kde všude můžete uplatnit reklamaci.

Snažíme se minimalizovat situace, kdy potřebujete využít záruku na produkt, který si u nás zakoupíte. Proto zboží, které prodáváme podrobujeme dvěma zkouškám funkčnosti. Nejprve zboží odzkoušíme při přijímání do zástavy, výkupu. Podruhé zboží odzkoušíme před nabídnutím do prodeje. Pokud odhalíme během zkoušení na výrobku závadu, snažíme se jí odstranit, tak aby zboží bylo v původním provozním stavu. Nebo zboží nabídneme do prodeje za nižší cenu, a zákazník je s tímto problémem seznámen.


Navštivte
Golden Expres
ExtraŠperky.cz - nové i bazarové šperky za extra ceny