Zastavárna Plzeň

Obchodní podmínky zástavy

Zástava movité věci se sjednává na dobu 28 dní s možností výběru po týdnech (7, 14, 21, 28 dní).
Každý nezapočatý týden se odečítá.


Výše poplatku činí:

do 3 500,- půjčené částky  7%

nad 3 500,- půjčené částky 5%

nad 10 000,- půjčené částky 3,5%


Zástava se uzavírá na 1 měsíc. Účtujeme po týdnech.

Prvních 14 dní prodloužení je možné poplatek zaplatit až na konci. První splátku zaplatíte až po 6 týdnech.

 

 

Kolik vám půjčíme?

Vaši zástavu oceníme podle aktuální tržní ceny, stáří, míry opotřebení, existence záručního listu a doložení původu.

Finanční prostředky, které vám nabídneme za protihodnotu vašeho zboží se budou pohybovat v rozmezí od 50 do 70% aktuální tržní ceny. Záleží velmi na stavu a stáří nabízeného předmětu.

Ohledně stanovení orientační ceny vašeho zboží nabízeného do zástavy nás prosím kontaktujte na tel: +420 607 555 888, napište email nebo přijďte k nám.

Co musíte splnit?

Půjčujeme pouze osobám starším 18 let s platným průkazem totožnosti.

Vaše zboží, které nám poskytnete nesmí pocházet z trestné činnosti a musí být ve vašem vlastnictví.

Vyhrazujeme si právo kdykoliv v průběhu přijímání zboží do zástavy, než s vámi uzavřeme smlouvu, od obchodu odstoupit.

Výše poplatku

úrok

Výše poplatku činí
7%, 5%, 3,5%

záleží kolik si od nás půjčíte.

 

Garantujeme jednu z nejnižších sazeb v Plzni

 

Minimální poplatek za uzavření smlouvy je 50 Kč, jestliže půjčená částka a doba trvání je tak nízká že nedosahuje úroku ani 50 Kč

 

  

 

Bezpečnost

Bezpečnost

Věci které u nás zanecháte do zástavy pečlivě uschováme v místnosti pro ně určené, kde jsou zabezpečeny proti poškození a odcizení.

Drahé kovy a menší cennosti jsou uschovány v sejfu vysoké třídy bezpečnosti.

Automobily a jiné nadměrné věci uschováváme na hlídaném pozemku v zabezpečené budově.

Movité věci a cennosti, které nám svěříte do zástavy maximálně opatrujeme. Nemůže se stát, že po dobu, po kterou jsou u nás uschovány vaše zástavy aby byly používány nebo prodány.

Ochranná lhůta

Každé zboží, které u nás propadne z nevyzvednuté zástavy, uschováme ještě další 2 dny, které v případě opožděného vyzvednutí zástavy neúčtujeme. Pokud se majitel do té doby ozve a uhradí poplatek za půjčku a úschovu, nebo zástavu vyplatí, zástavu prodloužíme nebo převádíme zpátky do jeho vlastnictví. Uzavřenou zástavu na 28 dní můžete prodloužit o dalších 14 dní bez nutnosti zaplacení poplatku za půjčku. Poplatek zaplatíte až na konci při výzvednutí zástavy.

Ukončení zástavy

V případě, že do konce splatnosti zástavy, max dva dni po jejím ukončení uhradíte veškeré poplatky, tedy vypůjčenou částku a navýšení o poplatek za půjčku, bude vaše zboží zpět převedeno do vašeho vlastnicví a předmět si můžete odnést.

Jestliže zástavu vyzvednete dříve o celý týden nebo více týdnů bude vám tento týden (týdny) ze zástavy odečten a poplatek za půjčení finanční hotovosti ponížen.

Doba a prodloužení zástavy

Zástava movité věci se sjednává na dobu 28 dní  s možností výběru po týdnech  (7, 14, 21, 28 dní). Každý nezapočatý týden se odečítá. Přijdete li zástavu vyzvednout po týdnu, zaplatíte pouze 7 dní (týden) z 28 dní (měsíce). Prvních 14 dní prodloužení je možné poplatek zaplatit až na konci. Tedy uzavřená zástava na 28 dní, plus maximálně 14 dní prodloužení. Pokud uhradíte poplatek můžete zástavu znovu prodloužit až o 28 dní.

Doba zástavy je časově neomezená za předpokladu, že nejpozději v den splatnosti max dva dni po tomto termínu uhradíte uvedený poplatek za půjčku a úschovu a pak můžete zástavu prodlužovat neustále o libovolné množství týdnů, maximalně po měsíci neomezeně.

Při prodlužování zástavy po telefonu volejte pouze na linku

+420 607 555 888. Při telefonickém prodloužení od nás vždy dostanete kód prodloužení. V případě vzniku jakýchkoliv nesrovnalostí vždy uveďte tento kód.


 

Dlouhodobější půjčky

V případě nutnosti dlouhodobější půjčky je možné sjednat zástavu na delší dobu než nabízíme standardně. Záleží však na druhu zastavovaného zboží a na výši finanční částky, kterou chcete poskytnout.

 

 

Rychlý kontakt

Poslat zprávu
Jméno: !
Váš email: !
Telefon: !
Předmět dotazu: !
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Navštivte
Golden Expres
ExtraŠperky.cz - nové i bazarové šperky za extra ceny