Prodejna Plzeň

Společnost Fronesis Finance s.r.o., která provozuje obchod Expres Hotovost v Plzni vám nabízí obchodní spolupráci v prodeji a nákupu nového a partiového zboží, poskytování úvěrů za protihodnotu movitých věcí.

Jsme solidní firma, která má zájem o dlouhodobé působení na českém trhu a proto klademe velký důraz na spokojenost zákazníka.

Naší předností je především profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi, dále pak solidnost, odbornost, rychlost a v neposlední řadě diskrétnost.

Hlavní podnikatelskou náplní naší společnosti je poskytování půjček za protihodnotu cenností. Nákup movitého zboží, které pak i s nevyzvednutými věcmi ze zástav nabízíme na prodej za 70% (nové zboží) až 20% (použité zboží) cenu z původní hodnoty.

Bazar Plzeň - prodej použitého zboží

Naše zboží na prodej najdete zde v našem internetovém e-shopu, nebo pokud jste příznivci Facebooku najdete nás i na této sociální síti. Pro nejaktuálnější sortiment zboží doporučujeme navštívit naši prodejnu.

Dále zajišťujeme likvidaci pozůstalosti.

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte ještě nějaké dotazy ohledně našich služeb, budeme rádi pokud nás budete kontaktovat.

Můžete využít náš email, telefon, SMS, facebook, nebo můžete přijít osobně na naší provozovnu Mikulášská tř.4, Plzeň.


aukro.cz

Můžeme se pochlubit 100% pozitivním hodnocením na aukro.cz.

Facebook

Pokud jste příznivci Facebooku, najdete nás i na této sociální síti.


 

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vaši návštěvu.


Navštivte
Golden Expres
ExtraŠperky.cz - nové i bazarové šperky za extra ceny