Výkup nábytku plzen

Vybrané zboží...

stříbrná medaile Plzeň - ukončení 2. světové války (novoražba)

stříbrná medaile Plzeň - ukončení 2. světové války (novoražba)

stříbrná medaile Plzeň - ukončení 2. světové války ryzost Ag 999/1000 hmotnost 42g průměr 50mm provedení proof hrana hladká rok 2005 náklad 270ks + krabička, certifikát

stříbrná medaile pokovená Au - Plzeň - ukončení 2. světové války (novoražba)

stříbrná medaile pokovená Au - Plzeň - ukončení 2. světové války (novoražba)

stříbrná medaile pokovená Au - Plzeň - ukončení 2. světové války ryzost Ag 999/1000 - pokovené Au hmotnost 42g průměr 50mm provedení proof hrana hladká rok 2005 náklad 30ks + krabička, certifikátVybrali jsme z textu

Výkup mobilů Plzeň

Chcete prodat svůj starší telefon? Vykupujeme mobily za výhodné ceny. Přijďte k nám do provozovny!

Prodejna Plzeň

Naše prodejna se nachází v centru města, na jedné z hlavních Plzeňských tříd. V případě, že se neorientujete v Plzni, použijte navigaci, je to nejsnažší způsob jak nás v Plzni najít. Pokud navigaci nemáte, najděte Hlavní vlakové nádraží Plzeň od kterého se nacházíme cca. 200 m.


Zastavárna Plzeň

V případě, že nechcete své věci nebo cennosti prodat, a jste ve finanční tísni, potřebujete nutně finanční hotovost, nabízíme vám půjčku za protihodnotu vašich movitých věcí prostřednictvím zástavy.

Výkup zlata, stříbra, platiny

http://www.vykup-zlata-plzen.cz


Výkup

Máte-li zájem o prodej vašich cenných věcí, které už nepotřebujete a chcete-li za ně ihned dostat finanční prostředky, rádi je od vás odkoupíme a dále je prodáme novým majitelům, kteří je využijí a budou jim přinášet další užitek.

Zástava a výkup nemovitostí

/vykup/vykup-a-zastava-nemovitosti.html
Navštivte
Golden Expres
ExtraŠperky.cz - nové i bazarové šperky za extra ceny